До уваги пацієнтів!
У зв’язку з обмеженим режимом роботи клініки Інституту, що викликано оголошеним в Україні карантином по протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19, створена група для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги із залученням найдосвідченіших керівників клінічних підрозділів.
В клініці і поліклініці інституту продовжує здійснюватися надання високоспеціалізованої консультативної допомоги пацієнтам з ендокринною патологією. Консультації проводяться лікарями вищої категорії, докторами і кандидатами медичних наук, професорами з різних галузей ендокринології.
Звертатися за телефонами 0664303975 та 0689245623 з 900 до 1600 або на сайт інституту.

Синдром «порожнього» турецького сідла – нейроендокринне захворювання, яке характеризується ендокринними, неврологічними і зоровими розладами, в основі яких полягає сдавлення гіпофізу арахноідальною оболонкою мозку.

Назва умовна, в результаті різноманітних патологічних станів гіпофіз зменшується у розмірах і порожнина турецького сідла (кістний каркас, де знаходиться гіпофіз) заповнюється ліквором (рідиною, що омиває головний та спинний мозок).

Основні скарги:

Дане захворювання є досить складним у діагностичному та лікувальному плані, що потребує детального лабораторного та інструментального обстеження з індивідуалізованим підходом лікарів клініки Інституту до кожного пацієнта.