Караченцев Юрій Іванович

Академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України. Завідувач хірургічного  відділення Інституту. Завідувач кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО. Є провідним фахівцем України з хірургічної ендокринології.

Микитюк Мирослава Ростиславівна

Докторка медичних наук, професор, лікар-ендокринолог вищої категорії, членкиня Європейського ендокринологічного товариства, Асоціації ендокринологів України, Харківського медичного товариства.

Керує науковими розробками Інституту.

Козаков Олександр Вікторович

Кандидат медичних наук, доцент. Під його керівництвом організовано кураторську роботу в 9 областях України. Він організовує  науково-практичні конференції з міжнародною участю для лікарів-ендокринологів України та інших країн.

Місюра Катерина Василівна

Доктор медичних наук, лікар-ендокринолог вищої категорії ,старший науковий співробітник, вчений секретар Вченої ради Інституту , Заслужений діяч науки і техніки України.

Дорош Олена Григорівна

Головний лікар, кандидат медичних наук, заслужений лікар України , лікар-ендокринолог вищої категорії. Багато часу приділяє наданню в клініці кваліфікованої допомоги хворим , забезпечує безперебійну роботу всіх служб клініки.

Мірошніченко Оксана Сергіївна

Лікар - ендокринолог вищої категорії . Організовує своєчасне надання високоспеціалізованої медичної допомоги у кліниці.

Черняєва Анна Олександрівна

Кандидат медичних наук. Доцент. Заслужений лікар України.Лікар  - ендокринолог. 

Воронкіна Тетяна Миколаївна

До своїх обов’язків ставиться  виключно відповідально, ревно відстоює інтереси установи. В діловій обстановці завжди зберігає витримку і самовладдання, управлінські рішення приймає вірно і швидко з високим ступенем ефективності.

Калюжина Тетяна Вікторівна

В сучасних умовах головний бухгалтер є тим ключовим спеціалістом, від кваліфікації та професійних знань якого у значній мірі залежать фінансова стабільність, успіх а також ділова репутація установи. За високий професіоналізм та сумлінну працю має почесні грамоти та подяки.

Берковска Тетяна Миколаївна

В Iнституті працює  з 1975 року, кадрову службу очолює майже 40 років. Основним напрямком своєї роботи вважає забезпечення Інституту кадрами вищої кваліфікації, відданими своїй справі та націленими на результат.

Yurii Kashchen

Головний інженер