До уваги пацієнтів!
У зв’язку з обмеженим режимом роботи клініки Інституту, що викликано оголошеним в Україні карантином по протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19, створена група для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги із залученням найдосвідченіших керівників клінічних підрозділів.
В клініці і поліклініці інституту продовжує здійснюватися надання високоспеціалізованої консультативної допомоги пацієнтам з ендокринною патологією. Консультації проводяться лікарями вищої категорії, докторами і кандидатами медичних наук, професорами з різних галузей ендокринології.
Звертатися за телефонами 0664303975 та 0689245623 з 900 до 1600 або на сайт інституту.

Нервова анорексія – захворювання, яке характеризується відмовою від їжі у зв’язку з активним прагненням до зниження маси тіла через стійке переконання у своїй надлишковій «потворній» повноті, яке проявляється трьома головними симптомами: анорексією, схудненням та порушенням менструального циклу аж до відсутності менструацій. В даному контексті розуміють не стільки  істинне зниження апетиту, скільки стійку, наполегливу відмову від прийому їжі, викликану сильним бажанням схуднути, яке може призводити до критично низької ваги.

У лікарів клініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» та співробітників клінічного підрозділу Інституту є багаторічний досвід щодо лікування таких розладів харчування та його наслідків для ендокринної системи. В Інституті розроблено методологію мультидисциплінарного підходу до діагностики та лікування з залученням психіатрів, гастроентерологів, гінекологів.