До уваги пацієнтів!
У зв’язку з обмеженим режимом роботи клініки Інституту, що викликано оголошеним в Україні карантином по протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19, створена група для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги із залученням найдосвідченіших керівників клінічних підрозділів.
В клініці і поліклініці інституту продовжує здійснюватися надання високоспеціалізованої консультативної допомоги пацієнтам з ендокринною патологією. Консультації проводяться лікарями вищої категорії, докторами і кандидатами медичних наук, професорами з різних галузей ендокринології.
Звертатися за телефонами 0664303975 та 0689245623 з 900 до 1600 або на сайт інституту.

Гіпопітуітаризм – гіпофізарна недостатність – захворювання, що зумовлене випадінням функції одного чи декількох гормонів передньої частки гіпофіза (соматотропного, лютеінізуючого, фолікулостимулюючого, адренокортикотропного, тиреотропного, антидіуретичного гормонів) і проявляється недостатністю функції периферичних ендокринних залоз, роботу яких вони контролюють.
Такі пацієнти можуть мати різноманіття клінічних проявів та скарг, консультуючись при цьому у різних спеціалістів, які виявляють тільки наслідки захворювань, а не їх основну причину – порушення роботи гіпофізу, тому при неясній клінічній картині захворювання обов'язковою є консультація спеціаліста ендокринолога. Консультативну допомогу пацієнт може отримати у Поліклініці ІПЕП з подальшим вирішенням питання про необхідність стаціонарної госпіталізації або призначенням лікування в амбулаторному порядку.