До уваги пацієнтів!
У зв’язку з обмеженим режимом роботи клініки Інституту, що викликано оголошеним в Україні карантином по протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19, створена група для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги із залученням найдосвідченіших керівників клінічних підрозділів.
В клініці і поліклініці інституту продовжує здійснюватися надання високоспеціалізованої консультативної допомоги пацієнтам з ендокринною патологією. Консультації проводяться лікарями вищої категорії, докторами і кандидатами медичних наук, професорами з різних галузей ендокринології.
Звертатися за телефонами 0664303975 та 0689245623 з 900 до 1600 або на сайт інституту.

Глікемія натще - рівень глюкози крові вранці після нічного голодування протягом не менше 8 годин, але не більше 14 годин.

Порушення глікемії натщесерце (ПГН) – виявлення рівня глюкозі крові натще в межах від 6,1 до 6,9 ммоль/л (у плазмі крові). Даний стан потребує дообстеження з метою виявлення порушень обміну вуглеводів. Пацієнту з ПГН проводиться пероральний глюкозотолерантний тест: якщо через 2 години рівень глюкози плазми виявляється нормальним, тоді діагноз порушена глікемія натще підтверджується. В іншому випадку діагноз змінюється на «порушення толерантності до глюкози» або явний цукровий діабет, в залежності від ступеня перевищення норми глюкози плазми через 2 години при проведенні перорального тесту толерантності до глюкозу. Дана патологія потребує динамічного спостереження за рівнем глюкози крові, сечі та дообстеження біохімічних лабораторних показників за призначенням лікаря.