Центр діагностики та лікування лабільних форм цукрового діабету

Завідуюча відділом

Завідуюча відділом

Кравчун Нонна Олександрівна

д.м.н., проф. заступник директора з наукової роботи, завідуюча відділенням фармакотерапії ендокринних захворювань

Контактна інформація: Адрес: 61070, м. Харків, Київський район, вул. Помірки, 27, Ендокринологічна клініка

Кравчун Нонна Олександрівна – д.м.н., проф. заступник директора з наукової роботи, завідуюча відділенням фармакотерапії ендокринних захворювань, +380675773344, -380573154456

Романова Ірина Петрівна – к.м.н., завідуюча І ендокринологічним відділенням, +38 0505764350, +380573154456

Черняєва Анна Олександрівна – к.м.н., доц.. кафедри ендокринології та дитячої ендокринології харківської медичної академії післядипломної освіти, +380973163933, +380573154456

Направлення діяльності центру:

  • Виявлення прихованих гіпоглікемій.
  • Верифікація феномена «ранкової зорі».
  • Виявлення індивідуальних особливостей всмоктування вуглеводів і адаптація режиму інсулінотерапії (прискорене або уповільнене всмоктування вуглеводів з шлунково-кишкового тракту).

Проводиться:

  • Уточнення ефекту фізичного навантаження, гіподинамії, стресу та інших факторів на глікемію.
  • Формування індивідуальних рекомендацій щодо цукрознижувальної терапії та оптимальних алгоритмів зниження варіабельності глікемії (в тому числі запобігання гіпоглікемії і виражених гіперглікемій)

У клініці використовується система Medtronic Ipro2 для добового моніторування глюкози крові (CGM), тому що це найбільш інформативний, сучасний і простий у використанні прилад для моніторування, що дозволяє лікарю і пацієнту отримати найбільш повну картину про коливання цукру крові і ефективність проведеної терапії, максимально швидко і точно підібрати лікування, позбутися від гіпо і гіперглікемії, оптимізувати фізичні навантаження, запобігти розвитку пізніх ускладнень. Оцінка істинного стану вуглеводного обміну та варіабельності глікемії впродовж доби.

Приклад звіту моніторування