Шановне панство.

Наш інститут,  заснований майже 100 років тому академіком  В.Я. Данилевським, був першим науковим ендокринологічним закладом на теренах колишнього СРСР, а клініка – третьою в світі після Швейцарського центру та клініки Мейо в США.

За цей час отримано вагомі результати з багатьох напрямків клінічної та  експериментальної ендокринології, створено на потребу лікарів більше 120 оригінальних препаратів для фармакотерапії хворих з патологією щитовидної, підшлункової та статевих залоз, нарнирників, цукрового діабету.

Таким чином, наш інститут  Національної академії медичних наук України є найстарішою та найавторитетнішою ендокринологічною установою, здобутки якої добре відомі не тільки в Україні, а й у 72 країнах світу.

Потужний, майже півтисячний колектив інституту, в якому працюють 78 докторів та кандидатів наук,  береже власні вікові традиції та примножує досягнення вітчизняної ендокринології.

На сторінках нашого сайту ми створили доступні та зрозумілі сервіси, щоб Ви були краще обізнані, яким чином наші фахівці можуть надати Вам інформацію про медичні послуги третинного рівня спеціалізованої допомоги

Миру Вам, міцного здоров’я та впевненості у завтрашньому дні.

Академік НАМН України, доктор медичних наук, професор

Юрій Караченцев