15.10.2021

                                                До уваги науковців! 

Адміністрація ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» розміщує для ознайомлення ПРОЕКТ  "Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського НАМН України» (див. посилання) .

ПРОЕКТ читати 

 

Шановний Юрію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди обрання Вас дійсним членом (академіком) Національної академії медичних наук України!

Це належна оцінка Ваших заслуг перед вітчизняною наукою.

Щиро зичимо Вам, Юрію Івановичу, творчої наснаги, миру й добробуту, сімейного затишку, підтримки однодумців, ще більшої кількості учнів та послідовників, подальших наукових і творчих звершень, значущих результатів у фундаментальній та прикладній ендокринології!

 

Колектив ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ім. В. Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ»

 

До уваги науковців! НОВИНИ від ДУ ІПЕП !!!

КОЛЕКТИВОМ НАУКОВЦІВ ДУ ІПЕП ім. В.Я. Данилевського (Горбенко Н.І., Полторак В.В., Караченцев Ю.І. та співавтори)

ВИДАНО МОНОГРАФІЮ «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ: патофізіологічна характеристика та особливості моделювання».

Монографія ДУ ІПЕП-Горбенко

Монографія є продовженням багаторічної праці авторів щодо узагальнення та удосконалення методичних підходів до вивчення патогенетичних механізмів цукрового діабету та розробки нових антидіабетичних засобів.

Розглянуто патофізіологічні характеристики експериментальних моделей, описано алгоритми моделювання, тривалість розвитку патології, супутні метаболічні ускладнення, чутливість до діабетогенних чинників в залежності від лінії тварин та статі.

 

                             Шановні колеги! 

24.09.2020 р.  о 15.00   ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України»

буде проводити ОНЛАЙН   НАУКОВО-ПРАКТИЧНОУ КОНФЕРЕНЦІЮ для ендокринологів, терапевтів, педіатрів та лікарів загальної практики – сімейної медицини  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛІНІЧНОЇ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ»

В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВО - ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «УКРАЇНСЬКИЙ ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ»

Детальніше – за посиланням https://ipep.com.ua/specialistam/konferenciyi/naukovo-praktichna-konferenciya-24-veresnya-2020-r

yes     За період з 25 квітня по 4 травня 2020 року провідними фахівцями клініки, поліклініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології їм.В.Я.Данилевського НАМН України» та кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО проконсультовано 656 хворих, із них 463 хворих на цукровий діабет, 91 - з патологією щитоподібної залози, 72 хворих - з іншою патологією ендокринної системи. 30 хворих, які страждають на серцево-судинні ускладнення цукрового діабету та дисфункції щитоподібної залози звернулися для надання рекомендацій дистанційно до кардіолога. За вказаний період фахівці установи приймали активну участь у різноманітних вебінарах, зокрема на тему: «Сучасні підходи до лікування та профілактики ускладнень коморбідної патології, зокрема у хворих з порушеннями вуглеводного обміну і COVID-19». Всього прослухано 27 вебінарів та отримано 10 сертифікатів за успішно пройдені курси і складені іспити по їх завершенню.

yes     За період з 18 по 24 квітня 2020 року провідними фахівцями клініки, поліклініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології їм.В.Я.Данилевського НАМН України» та кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО проконсультовано 477 хворих, із них 163 хворих на цукровий діабет, 71 - з патологією щитоподібної залози, 201 - з іншою патологією ендокринної системи. 23 особи проконсультовані суміжними спеціалістами, зокрема кардіологом, хворі систематично звертаються за медичною допомогою для корекції виявлених серцево-судинних порушень при ендокринопатіях. 19 хворим надана консультація стосовно патології пародонту у хворих на цукровий діабет та розяснені сучасні тенденції до комплексних підходів у лікуванні. За вказаний період фахівці установи приймали активну участь у різноманітних вебінарах, зокрема на тему: «COVID-19. Практичні настанови». Всього прослухано 34 вебінари та отримано 22 сертифікати за успішно пройдені курси і складені іспити по їх завершенню.

yes     За період з 11 квітня по 17 квітня 2020 року провідними фахівцями клініки, поліклініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології їм.В.Я.Данилевського НАМН України» та кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО проконсультовано 532 хворих, із них 310 хворих на цукровий діабет, 175 хворих з патологією щитоподібної залози та 16 хворих з іншою патологією ендокринної системи. Також суміжними спеціалістами надані консультації 20 хворим з патологією серцево-судинної системи, 11 осіб отримали рекомендації стосовно догляду ротової порожнини при порушеннях функції щитоподібної залози. Всі хворі отримали вичерпні відповіді на поставленні запитання в форматі телефонної розмови. За вказаний період фахівці установи приймали активну участь у різноманітних вебінарах, зокрема на тему: «короновірусна хвороба та особливості перебігу ендокринних захворювань при COVID-19». Всього співробітниками нашої установи пройдено 39 вебінарів, із них 7 присвячених тематиці СОVID-19 та отримано 13 сертифікатів за успішно пройдені курси і складені іспити по їх завершенню.

yes     За період з 3 квітня по 10 квітня 2020 року провідними фахівцями клініки, поліклініки ДУ « Інститут проблем ендокринної патології їм.В.Я.Данилевського НАМН України» та кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО проконсультовано 777 хворих, із них 408 хворих на цукровий діабет, 235 хворих з патологією щитоподібної залози та 27 хворих з іншою патологією ендокринної системи. Також суміжними спеціалістами надані консультації 37 хворим з патологією серцево-судинної системи, 70 осіб отримали рекомендації стосовно догляду ротової порожнини при порушенннях вуглеводного обміну. Всі хворі отримали вичерпні відповіді на поставленні запитання в форматі телефонної розмови. 9 квітня 2020 року 14 лікарів установи прийняли участь у Вебинарі «Штабу по боротьбі з попередження розповсюдженності вірусу COVID-19 в Одеській області» за підтримки Ставницера Андрія та Одеської міської адміністрації на тему «Американський досвід терапії СOVID-19».

yes     За період з 25 березня по 2 квітня 2020 року співробітниками клініки та поліклініки ДУ «Інституту проблем ендокринної патології їм.В.Я.Данилевского НАМН України» проконсультовано 406 хворих, із них 290 хворих з цукровим діабетом, 100 хворих з патологією щитоподібної залози та 16 хворих з іншими порушеннями ендокринної системи. Хворі в повному обсязі отримали відповіді на поставлені запитання, скоригована терапія в допустимому форматі телефонної розмови, надані рекомендації стосовно обстеження та роз’яснені питання адміністративного характеру.

yes     Увага!

         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» у зв’язку із встановленням з 12 березня 2020 року карантину ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім.В.Я.Данилевського НАМН України» закритий  до 24 квітня 2020 року.

yes     Ендокринологічий календар-2020 

yes     МОДЕЛЮВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОГО СИНДРОМУ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ТВАРИН

          (методичні рекомендації)

yes    "СТО РОКІВ ВІТЧИЗНЯНІЙ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ".

Стаття  директора ДУ ІПЕП Караченцева Ю.І.,присвячена 100-річному ювілею Інституту ("Журнал НАМН України", 2019, т. 25 № 3).

 

yes       ВІТАЄМО КОЛЕГУ