Відділення хірургічної ендокринології та гінекології

Хазієв Вадим Віталійович

Завідувач відділення

Хазієв Вадим Віталійович

доктор медичних наук, хірург вищої категорії

E-mail: khaziev6544@ gmail.com

У відділенні хірургічної ендокринології та гінекології ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМНУ» надається високоспециалізована медична допомога всім громадянам України, незалежно від місця іх проживання, а також мешканцям близького та далекого зарубіжжя. У своїй роботі колектив висококваліфікованих фахівців відділення спирається як на багаторічний досвід харківської школи хірургічної ендокринології, так і на останні досягнення світової науки, що, разом з використанням сучасного обладнання, дозволяє успішно  проводити найскладніші оперативні втручання.

У відділенні щорічно лікується біля 1500 хворих, виконується більше тисячі оперативних втручань з приводу захворювань щитоподібної та паращитоподібної залоз, патології надниркових та статевих залоз.  

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

 • Комплексна діагностика захворювань щитовидної залози з використанням сучасних методів ультразвукового та гормонального досліджень, тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії.
 • Хірургічне лікування доброякісних та злоякісних захворювань щитовидної залози (вузлові форми зобу, дифузний токсичний зоб, аутоімунний тиреоїдит, різні види карцином щитовидної залози).
 • Хірургічне лікування захворювань паращитовидних залоз (первинний та вторинний гіперпаратиреоз).
 • Хірургічне лікування пухлин надниркових залоз (феохромоцитоми, кортикостероми, альдостероми, гормонально-неактивні новоутворення), в тому числі із застосуванням ендоскопічних методів.
 • Кріогенне та лазерне лікування захворювань ендокринної системи.
 • Аутотрансплантація кріоконсервованої щитовидної залози.
 • Комплексна діагностика та лікування ендокринних розладів у жінок, в тому числі синдром полікістозних яєчників, ендокринне безпліддя, прегравідарна підготовка жінок з ендокринною безплідністю та невиношуванням вагітності; різні форми порушень репродуктивної функції, дисфункції яєчників, гіперпролактинемія, ендометріоз.
 • Проводиться менеджмент менопаузи і клімактеричного синдрому, передменструальний синдром, андрогенозалежних дерматопатій (гірсутизм, акне)
 • Діагностика і лікування всього спектру гінекологічної патології, доброякісних захворювань молочних залоз Гінекологами виконуються УЗД органів малого тазу; ультразвукова фолікулометрія; гістеросальпінгографія; кольпоскопія;  гістероскопія.

Відділення хірургічної ендокринології та гінекології надає стаціонарне лікування пацієнтам на базі спеціалізованого відділення на 60 ліжок. Має в своєму розпорядженні 1-2 місні палати підвищеної комфортності з кондиціонером, телевізором, окремим санвузлом.

На базі відділення функціонують спеціалізовані центри: 

ЦЕНТРИ

 • Центр діагностики та лікування захворювань надниркових залоз
 • Центр репродукції.

Контактний телефон: +38 (057) 315-11-88; 315-44-59 ; 315-11-91

Наші фахівці:

Директор, керiвник хірургічного відділення, завідувач кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України .

Завідувач відділення хірургічної ендокрінології та гінекології , доктор медичних наук, хірург вищої категорії.

провідний  науковий співробітник відділення хірургічної ендокрінології та гінекології, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії

 Науковий співробітник відділення хірургічної ендокрінології та гінекології, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії

молодший науковий співробітник хірургічного відділення, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії

лікар-хірург відділення хірургічної ендокрінології та гінекології, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії відділення хірургічної ендокрінології та гінекології, старший науковий співробітник, кандидат медичних наук ,лікар вищої категорії

Старший науковий співробітник відділення патології статевих залоз , доктор медичних наук ,лікар вищої категорії