Відділення анестезіології з палатою інтенсивної терапії

Рєпін Віталій Ігорович

завідувач відділення , лікар першої категорії

Рєпін Віталій Ігорович

Анестезіологічне відділення з палатою інтенсивної терапії на 6 ліжок засновано 01.01.1986 році на базі хірургічного відділення клініки ІПЕП к.мед.н., лікарем-анестезіологом Цукерманом М.А.

Відділення, в якому працює 5 лікарів-анестезіологів и 10 середних медичних сестер (всі співробітники з вищою кваліфікацією), а також 5 молодших медсестер, оснащено сучасною медичною апаратурою та повним медичним забезпеченням.

Основними напрямками роботи анестезіологічного відділення на сьогодні є:

  • Передопераційна підготовка хворого із різноманітною ендокринною патологією (захворюваннями щитовидної залози, у тому числі дифузним токсичним зобом, вузловим зобом; гіперпаратиреозом, захворюваннями наднирників, полікістозом яєчників, гінекомастією, варикоцеле) з урахуванням психо-емоційного стану пацієнта.
  • Підбір різноманітних методів знеболювання, адаптованих індивідуально до кожного пацієнта з урахуванням обсягу операції. Використання як загального наркозу із штучною вентиляцією легенів (при великих та порожнинних операціях), так і застосування методик знеболювання (розроблених у клініці) із частково збереженою свідомістю для контролю цілісності найближчих нервів, фонації та зниженням токсичності наркотичних препаратів.
  • Використання сучасних нестероїдних протизапальних препаратів у комплексній упереджувальній анальгезії як під час анестезіологічної допомоги, так і в післяопераційному періоді.
  • У післяопераційному періоді постійне цілодобове спостереження лікарем та медичною сестрою, контроль лабораторних показників та проведення інтенсивної терапії всім хворим із урахуванням супутньої патології до переведення під нагляд лікуючого лікаря-хірурга.
  • Надання консультативної та лікувальної допомоги хворим, що знаходяться в клініці, при виникненні критичних ситуацій.

За останні 5 років у відділенні захищена 1 кандидатська дисертація, опубліковано 17 наукових статей, 3 методичні рекомендації, отримано 2 патенти України. Розроблені методики (а деякі з них мають світовий пріоритет) впроваджуються та використовуються у практичній роботі багатьох лікарських закладах України та інших  країн СНГ.