До уваги пацієнтів!
У зв’язку з обмеженим режимом роботи клініки Інституту, що викликано оголошеним в Україні карантином по протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19, створена група для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги із залученням найдосвідченіших керівників клінічних підрозділів.
В клініці і поліклініці інституту продовжує здійснюватися надання високоспеціалізованої консультативної допомоги пацієнтам з ендокринною патологією. Консультації проводяться лікарями вищої категорії, докторами і кандидатами медичних наук, професорами з різних галузей ендокринології.
Звертатися за телефонами 0664303975 та 0689245623 з 900 до 1600 або на сайт інституту.

Кабінет УЗД та рентгенодіагностики

Тяжелова Ольга Володимирівна

Завідувач

Тяжелова Ольга Володимирівна

лікар вищої категорії

Кабінет ультразвукової діагностики та рентгенології був організований у 1994 році.

Тяжелова Ольга Володимирівна має стаж роботи за фахом 30 років. Вона є співавтором 62 друкованих праць, учасником багатьох тематичних конференцій.

Кабінет має ліцензію на роботу в сфері іонізуючих випромінювань. Рентгенологічні дослідження проводяться на низькодозованому цифровому рентгендіагностичному апараті Opera T90 cex (Італія).

Opera T90 cex

Рентгенапарат має ряд переваг:

  • можливість передачі знімків в будь-яку точку світу за допомогою мережі Інтернет без втрати якості зображення;
  • запис здійснюється на CD-диск;
  • за бажанням пацієнта зображення можна роздрукувати на плівці, при цьому відсутня  тривала процедура проявлення фотознімків.

Opera T90 cex

У кабінеті виконуються дослідження кістково-суглобової системи, травної системи, сечовидільної системи, легенів і серця. Проводиться гістерографія.

PROSOUND SSD-3500SX

Ультразвукова діагностична система PROSOUND SSD-3500SX дозволяє проводити дослідження всіх органів і систем пацієнтам клініки.

PROSOUND SSD-3500SX

Сучасна комп'ютерна апаратура здійснює якісне проведення досліджень і дозволяє створити базу даних пацієнтів і оцінити динаміку результатів досліджень кожного пацієнта.