Фізіотерапевтичне відділення

Козакова Олена Валеріївна

Завідувач відділення

Козакова Олена Валеріївна

лікар вищої категорії

Основні напрямки діяльності: профілактика та лікування за допомогою сучасних методів апаратної фізіотерапії, ЛФК та масажу:

  • ускладнень цукрового діабету (ангіопатії, полінейропатії, артропатії, надлишкової ваги);
  • захворювань щитоподібної залози (аутоімунного тиреоїдиту, гіпотиреозу, дистиреоїдної офтальмопатії);
  • супутньої патології центральної та периферичної нервової системи, опорно-рухового апарату, периферичного кровообігу, ожиріння, венозної недостатності.

Відділення має у своєму складі кабінети електролікування, квантово магніторезонансної терапії, лікування за допомогою ультразвуку і фонофорезу лікарських засобів, кабінет об’ємного пневмопресингу, подіатричні кабінети клініки і поліклініки, кабінет масажу і кабінет ЛФК з залом аеробних тренажерів.

Відділення оснащене сучасним імпортним та вітчизняним обладнанням:

  • фізіотерапевтичний комбайн «Сонопульс 591» (Нідерланди);
  • пневмовакуумтерапії і пневмопресингу «GreenPress» (Словенія);
  • фізіотерапевтичним «Сераджем комплексом» (Південна Корея);
  • квантовомагніторезонансної терапії «МИТ-11» (Україна).

З 2006 року на базі відділення працюють подіатричні кабінети, які оснащені обладнанням і лікувальними засобами Gerlach-Gehwol (Німеччина). Лікування за європейськими методами проводить зав. відділенням, ендокринолог-подолог вищої категорії Козакова О.В. та дві освідчені  медичні сестри. Обладнання відділення дозволяє хворим на цукровий діабет запобігти розвитку та ускладнень синдрому діабетичної стопи, проводити комплексне лікування проблем стопи, безболісне видалення гіперкератозу, мозолів, натоптишів, тріщин, обробку і лікування трофічних виразок.

З 1998 року під керівництвом Козакової О. В. впроваджені в практичну роботу 22 нові методи лікування, надруковано 16 наукових праць, отримано 2 патенти України.

За сучасними методами працює кабінет лікувальної фізкультури.

Фонофорез лікарських засобів ефективний в лікуванні аіту,остеохондрозу хребта,      артрозо-артритів,                       липоїдних некробіозів, інфільтратів та запалення м’яких тканин.

Лікувально-профілактична процедура

Лікувально-профілактична процедура

Лікувально-профілактична процедура в подіатричному кабінеті повинна проводитися кожному хворому цукровим діабетом  з метою запобігання тяжких ускладнень та розвитку синдрому діабетичної стопи.

Процедура лікувального масажу допоможе всім хворим позбавитися скарг з боку хребта,суглобів та м’язів.

 

Процедура лікувального масажу допоможе всім хворим позбавитися скарг з боку хребта,суглобів та м’язів.

Процедура квантовомагніторезонансної терапії

Процедура квантової магніто-резонансної терапії покращує роботу печінки,підшлункової залози, нирок та кровообіг у судинах, прискорює загоєння трофічних виразок.

Процедура об’ємного пневмопресингу

Процедура об’ємного пневмопресингу покращує обіг речовин,процеси кровообігу у макро- та мікро- судинах організму,знімає набряки та болі в кінцівках,суглобах,сприяє зниженню надмірної ваги, проявів целюліту та  підвищує тонус м’язів.

Процедура комплексу”Сераджем”

Процедура комплексу ”Сераджем” знімає  напруження м’язів,усуває біль  в хребті та суглобах,покращує кровообіг і  трофіку в тканинах, сприяє зниженню надмірної ваги.

Заняття в кабінеті ЛФК

Заняття в кабінеті ЛФК

Заняття в кабінеті ЛФК потрібні  майже усім хворим з метою покращення самопочуття, функції  органів та систем організму,підвищення настрою і якості життя. Проводяться лікувальні методики хворим   з ендокринною патологією  в залежності від стану  і  проявів хвороби.